Teslimat Bilgileri

Teslimat Bilgileri

Değerli maden ve/veya değerli taş içeren siparişleriniz Loomis güvencesiyle sigortalı olarak HepsiJet Kargo tarafından ücretsiz olarak teslim edilecektir.

Değerli maden ve/veya değerli taş içeren siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar urart.com sorumluluğu ve Loomis güvencesi altındadır.

Değerli maden ve/veya değerli taş içermeyen dekoratif ürün siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak teslim edilecektir. 

Satın aldığınız ürün, sipariş sonrasında merkezimiz ile irtibata geçerek belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Kutusunda, ürün sertifikası, irsaliye belgesi, isteğinize bağlı hediye notuyla birlikte belirteceğiniz adrese güvenli olarak teslim edilir.

Dilerseniz ödeme ekranında teslimat ve fatura adresini farklı vererek, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 

Siparişinizin  kargolanması mağazamızda olan ürünler için 1-2 iş günü, üretilmesi gereken ürünler için 15 iş günü sürmektedir. 

Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir.

Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi urart.com’a geri getirir.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Urart müşteri hizmetlerine urart.com’da ki iletişim kutusunu  kullanarak, e-mail ile veya telefon ile durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Siparişinizin durumunu, sipariş takibi sayfasından inceleyebilirsiniz.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu'nu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hava şartları, taşıma şirketinden kaynaklanan sorunlar ya da alıcının adreste olmaması gibi mücbir sebeplerden ortaya çıkan olumsuzluklardan ve gecikmelerden dolayı Urart sorumlu değildir.